Omlouváme se, eshop je nadále uzavřený.

Diskuzní fórum

Pravidla diskuzního fóra

Diskutující nesmí zveřejňovat příspěvky, které jakýmkoliv způsobem porušují zákony ČR či propagují nezákonné činnosti.

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma.

Diskutující nesmí zastrašovat nebo vyhrožovat násilím jednotlivci či skupinám lidí.

Stejně tak nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost nebo diskriminaci určité skupiny právě kvůli příslušnosti k národu, rase nebo náboženství.

Do komentářů nepatří vulgarismy, urážky, pomluvy nebo obscénnosti.

Do komentářů není povoleno vkládat odkazy na stránky s nelegálním obsahem nebo obsahem legálním, ale nesouvisejícím s tématem diskuze.

Diskutující musí respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách - např. jejich telefonní čísla, plné adresy apod.

Jakékoliv příspěvky účastníků vložené do diskuzí vyjadřují výhradně jejich názory a stanoviska a provozovatel serveru nenese za příspěvky účastníků žádnou odpovědnost.


Pokud diskutující poruší ve svém příspěvku tato pravidla, pak je administrátor oprávněn takové příspěvky smazat. Administrátor může omezit vstup do zvolených diskuzí jen pro ověřené uživatele a to i dodatečně. Pokud by diskuze jako celek porušovala tato pravidla diskuzí, je administrátor oprávněn diskuzi zcela odstranit. Redakce rovněž může zakázat na neomezenou dobu uživateli, který opakovaně porušil pravidla diskuze, vkládání komentářů.